Osud - vzkaz od autorky čtenářům

20. června 2016 v 21:10 | Briallen |  Kapitolovky
Vážení a milí, kteří čtete moje povídky. Zdravíčečko!

Nevím, kolik Vás je, ale strašně moc si vážím každého z Vás, kteří můj blog navštěvujete. Původně jsem nechtěla psát pro lidi. Myslela jsem, že o tomto blogu se nikdo nikdy nedozví a já budu mít aspoň místo, kam můžu psát svoje nápady a příběhy. To, že teď, po tolika letech, můj blog někdo navštěvuje, je dokonalé a já tomu nemůžu uvěřit.
Založila jsem si tuto stránku v roce 2011 se starší sestrou. Ona mi pomáhala, na blogy byla vždycky machr, ale příběhy píšu a vymýšlím sama. S tím ona nemá nic společného. No a teď, v roce 2016 se najednou objeví na stránce blogu, že můj blog navštívilo tolik a tolik lidí a já jen zírám.
Rozhodla jsem se pokračovat v povídce Osud. Ale jak říkám. Zápletku jsem vymyslela v roce 2011, bylo mi patnáct, takže puberťačka jak blázen, naivní cácorka, o světě jsem věděla kulový. Pokusím se dát tomu příběhu trochu grády. Trošku to posunout, dát tomu smysl.

Dneska jsem si to všechno pročítala a opravila jsem nesmysly a nejasnosti, tak doufám, že teď už je to v pořádku a můžu pokračovat.

Děkuji Vám všem, jsem za Vás vděčná, jsem VÁM vděčná a mějte se moc krásně!
♥♥♥
s láskou
Briallen
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.