Trošku trapné zjištění...ehm...

5. července 2016 v 15:04 | Briallen |  Briallen čtenářům :)
Trošku trapné zjištění...ehm...Zdravíčečko!
Ležím si tak v posteli, čtu si, pohodička prostě, chápete. A najednou si něco uvědomím: Není to náhodou tak, že v povídkách Všechno nebo nic a Zbyli jsme si... se hlavní postavy jmenujou stejně?
Lekla jsem se, nemohla jsem si uvědomit, jestli to tak je nebo ne.
Zapnu noťas, abych si to zkontrolovala a ups...je to pravda. Doháje.
No.
Jakože...prostě nejlepší kámoška vypravěčky se jmenuje Han. No a tak co? Jo, jmenuje se tak.
Je sice pravda, že jsem si to neuvědomila, když jsem začala psát Zbyli jsme si. Fakt jsem si to neuvědomila. Dala jsem tam to Han automaticky.
A víte proč?
Protože ta postava je prostě inspirovaná mou nejlepší kámoškou, která je prostě naprosto skvělá a úžasná a skvěle se doplňujeme a tak. Jo. A navíc, povídka Zbyli jsme si je tak trošku autobiografická, prostě tam jsou reálný věci, který se staly v mým životě. Ty výlety, ty zprávy, všecko je to založeno na pravdě, podle skutečné události, dalo by se říct. Samozřejmě si tam budu taky vymýšlet, dialogy si upravuju a tak, ale inspirací je můj skutečnej život. Nebudu si vymýšlet, jak vypadají postavy, protože postavy prostě vypadají stejně jako já a moje kámoška. Takže nás tam popíšu. NEJSME to přímo MY, ale ty postavy jsou náma tak moc inspirovaný, že to jsme SKORO my.
Tak.
Chápete?

No a v povídce Všechno nebo nic, nevím, proč se ta kámoška hlavní postavy jmenuje taky Han. Přitom jsem od začátku myslela na to, že to bude Kat. Nevím, proč jsem tam psala Han. Asi proto, že je taky tak trošičku, trošilinku inspirovaná mou nej kámoškou. Ne úplně, samozřejmě, povahově nebude stejná, protože, buďme k sobě upřímní, tak dokonalou povahu, jako má moje skutečná reálná živoucí Han, se nedá popsat ani napodobit. Téměř.
Achjo, to mě vůbec nenapadlo.
No, každopádně TEĎ jsem to přepsala. Všude jsem místo Han dala Kat, aby se to nepletlo.
TAKŽE: V povídce Všechno nebo nic je nejlepší kámoška Laury KAT, jasný? A navíc, povídka Všechno nebo nic je něco ÚPLNĚ jinýho, než povídka Zbyli jsme si. JOOOO???
Všechno nebo nic si od základu vymýšlím, kdežto Zbyli jsme si je ze života.

Děkuju Vám, doufám, že jste to pochopili, tuhletu zmatenost a omlouvám se a doufám, že už to bude dobrý :D Asi jsem si toho vzala moc najednou. Moc příběhů, moc životů.

A děkuju mojí reálné skutečné živoucí Han, za inspiraci, kterou mi dodala nejen k psaní Zbyli jsme si, ale kterou mi dodává každý den mýho všedního života. Ty víš, že seš to ty <3
♥♥♥
S láskou
Briallen
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.